АНГЛІЙСЬКА
МОВА
Клас
1
Урок № 3
Тема уроку:
Іграшки
Підтема: Мої іграшки. Кольори. Абетка
Практична мета: активізувати вживання лексики минулих уроків в усному
мовленні; ознайомити учнів з назвами кольорів: blue, green, yellow, red;
повторити конструкцію: «І have got ... »; вивчити вірш «Red and Yellow»;
вивчити букви англійського алфавіту: «Оо»,.«Рр». Ознайомити учнів
з особливостями вимови англійських звуків [v], [w], [оu], [р].
розвивальна:
стимулювати комунікативну мотивацію учнів, розвивати інтонаційний слух,
мовленнєву реакцію, оперативну пам'ять; формувати навички розуміння на слух
нових лексичних одиниць; розвивати навички діалогічного мовлення; формувати
навички письма;
виховна:
виховувати культуру спілкування, розвивати доброзичливість, привітність, увагу
та повагу до співрозмовника, толерантність, ввічливість як норму поведінки.
Тип уроку: формування
граматичних навичок
Обладнання: Підручник, робочий
зошит, кольорові олівці, іграшки, картки, аудіодиск до підручника,
програвач компакт-дисків.
Хід уроку.
І.ПІДГОТОВКА
ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting
1. Привітання.
T: Hello, my dear children!
Ps: Hello, my dear teacher!
Aim:
2. Повідомлення теми
та мети уроку.
Тема « Іграшки» продовжується. Сьогодні ми пригадаємо
назви іграшок англійською мовою та навчимось казати у кого яка іграшка є та
вивчімо наступні букви англійського алфавіту.
Wаrming up.
3. Уведення в
іншомовну атмосферу.
1)
Мовленнєва
зарядка
Скажіть, які іграшки ви маєте?
Ps:
(лялька, машина, м’яч …)
T:
Добре,ОК! Пригадайте назви іграшок англійською мовою
Ps: ( a doll, a ball, a car…)
T:
Гра « Веселий м’яч» (назвіть іграшки англійською мовою)
T:
м’яч
Ps: a ball
T: Пам’ятайте діти, що до своїх іграшок треба
ставитись дбайливо.
2)
Фонетична
зарядка
Train the sound [w]and [v]
How are things today?
Very well, very well, very well
ІІ.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
VocabularyPractice
1. Активізація ЛО теми.
1)
Учні називають іграшки, які зображені на картках. Потім називають іграшки, які
вони мають вдома.
2)
Гра
«Bring Me a Toy».
Учитель поділяє клас на дві команди. Діти на
декілька секунд заплющують очі, а вчитель розкладає по класу іграшки: м’ячики,
машинки, ляльки, іграшкові паровозики й літаки. Потім учитель просить учнів
принести одну з іграшок, називаючи її англійською мовою. Наприклад:
T:
One, two, three — bring me a doll/ball/car…
Учень, який першим приносить іграшку, отримує
для своєї команди один бал.
Перемагає команда, що набере більшу кількість
балів.
Presenting and
Practising Vocabulary
2. Презентація й активізація нових ЛО .
1)
Бесіда
з
учнями.
T
(бере синій
олівець):
This is a blue pencil. Repeat: blue!
(Бере
червоний
олівець.)
This is a red pencil. Repeat: red!
(Бере зелений олівець.) This
is a green pencil. Repeat: green!
(Бере
жовтий
олівець.)
This is a yellow pencil. Repeat: yellow!
Учні повторюють за вчителем назви кольорів.
T (показує учням олівці
різних кольорів): What colour is this?
Учні хором або по черзі відповідають.
2)
Впр.
1 (с.
44).
T:
Look at the colours on page 44 (показує відповідну
сторінку).
What colours can we see? Listen and
point.
Учні слухають
аудіозапис і вказують
на
відповідний
колір.
Speaking
3. Розвиток умінь мовлення.
1) Впр. 2 (с. 44).
T:
Look at the pictures on page 44. Who can we see? What is on the boy’s/girl’s
picture? What colour is the
rabbit/fox? Listen to the dialogue and act it out in pairs.
Послухайте діалог та розіграйте його в парах.
Учні слухають діалог, а потім інсценують його у
парах за ролями. Учитель стежить за правильністю вимови.
3)
Впр. 3 (с. 44).
Учні
повторюють римування по рядках за вчителем, потім хором розповідають його
повністю.
Physical Activity
3.
Фізкультхвилинка.
Пісня-сценка «Teddy Bear»
Teddy Bear, Teddy
Bear
Teddy bear, Teddy bear,
Turn around.
Teddy bear, Teddy bear,
Touch the ground.
Teddy bear, Teddy bear,
Polish your shoes.
Teddy bear, Teddy bear,
T: Sit down, please.
Alphabet
4.
Вивчення літер англійської абетки: Оо, Рр.
Перегляд мультфільмів «Уроки
тітоньки Сови»
1) Впр. 4 (с. 45).
T: Look at the pictures on page 45 (показує відповідну сторінку). Here we can see two letters of the English alphabet. Ми бачимо дві літери
англійського алфавіту.
Listen to the song and
say these letters.
Учні слухають фонетичну пісню і називають літери.
T: So in this picture we can see the
letter Oо (указує) and an OWL — сову (указує); we can also see the letter Pp (указує) and a PIG — свиню (указує).
So, O is
for an OWL, P is for a PIG (показує перші літери слів).
2) Впр. 5 (с. 45).
Гра «Air Writing».
Учитель демонструє на дошці написання літер Oо та Pp.
Учні в повітрі нібито «пишуть» ці
літери. Після цього ведучий (спочатку вчитель, а потім один з учнів) «пише» в повітрі вже вивчені літери
алфавіту, а решта учнів називають їх.
3) РЗ, впр. 3 (с. 36).
Учні самостійно прописують літери Oо, Pp у
зошитах. Учитель стежить за
охайністю виконання завдання.
4)
Гра-змагання.
Кожний учень називає літери
алфавіту. Учень, який назвав найбільше і в правильній послідовні літери – переміг.
ІІІ.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Sumarizing.
1.
Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Які кольори
англійською ви тепер можете назвати?
А які літери англійської абетки ви вже вивчили?
Немає коментарів:
Дописати коментар